آتش نشانی پارسیان از سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی و توزیع محصولات آتش نشانی و ایمنی با کیفیت و دارای استاندارد ملی در شهر اصفهان شروع به فعالیت نموده و در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت مجوز فعالیت از اتحادیه صنف گردیده است. فعالیت ما در زمینه فروش و شارژ انواع کپسول آتش نشانی و همچنین فروش تجهیزات ایمنی استاندارد و دارای ضمانتنامه معتبر می باشد. 

همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی از جمله بانک ملت، بانک صادرات، بانک رفاه، پالایشگاه اصفهان، بیمارستان شهید صدوقی، بیمارستان الزهرا، نیروی انتظامی استان اصفهان، پادگان شهید احمد کاظمی، گروه ۴۴ توپخانه ارتش، شرکت های وابسته به ذوب آهن اصفهان از جمله شرکت رسول ماشین و شرکت نسوز آذر و همچنین پروژه های مسکن مهر شاهین شهر، گرگاب، شهر مجلسی، فولادشهر، کارخانه و پروژه مسکونی اسنوا، شرکت های انبوه سازی از قبیل ترانشه اصفهان، نقش جهان اصفهان، پی تا بام نقش جهان و بسیاری از کارخانجات شهرک های صنعتی جی، اشترجان، مورچه خورت، منظریه، مبارکه و … مؤید کیفیت بالای محصولات و خدمات بهینه ما می باشد.

اهداف ما شامل ایجاد شعبات فعال فروش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در سایر استانهای کشور، بهبود کیفیت محصولات ایمنی و آتش نشانی و ارائه ارزنده ترین خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان می باشد.

واحد پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی بوده و شهروندان محترم می توانند برای ارتباط با کارشناسان از منوی تماس با ما استفاده نمایند.